Omejitev obiskov na otroškem oddelku

21.11.2016

Obveščamo vas, da smo zaradi povečanega pojavljanja prenosljivih obolenj otrok omejili obiske na Otroškem oddelku. Obiski so dovoljeni samo staršem in najožjim svojcem v čim manjšem številu in za krajši čas.

Prosimo, da se omejitev upošteva, saj bomo s tem pripomogli, da se prenosljiva obolenja ne bodo vnašala v bolnišnico ter se širila med bolniki in zdravstvenimi delavci.

Omejitev velja do preklica.

Strokovni direktor

Prim. Daniel Grabar, dr.med.,spec.antest.