Javni razpis kadrovskih štipendij za študijsko leto 2015/2016

15.09.2015

Številka: 1901-2015-1
Datum: 14.9.2015

Javni zdravstveni zavod Splošna bolnišnica Murska Sobota na podlagi Zakona o štipendiranju (Ur.l. RS, št. 56/13) in Pravilnika o kadrovskem štipendiranju v Splošni bolnišnici Murska Sobota objavlja

JAVNI RAZPIS KADROVSKIH ŠTIPENDIJ ZA ŠTUDIJSKO LETO 2015/2016

• Študijski program in izobrazba:
    - študijski program: univerzitetni študijski program oz. enovit magistrski študijski program
      2. stopnje Medicina / Splošna medicina
    - izobrazba: doktor medicine / doktorica medicine
  • Število razpisanih štipendij: 5
  • Obvezne priloge k vlogi za dodelitev štipendije:
    - potrdilo o vpisu za študijsko leto 2015/2016
    - potrdilo o opravljenih izpitih ali dokazilo o povprečni oceni prejšnjega letnika oz.
      maturitetno spričevalo za študente prvega letnika
  • Rok za oddajo vloge: 15.10.2015
  • Kandidati oddajo vlogo osebno na vložišču Splošne bolnišnice Murska Sobota oziroma jo pošljejo priporočeno po pošti na naslov:
    Ulica dr. Vrbnjaka 6, Rakičan
    9000 Murska Sobota