POZIV K DOSLEDNEMU UPOŠTEVANJU PREPOVEDI OBISKOV

06.02.2020

Povečano število obolelih z gripo in drugimi respiratornimi obolenji v zadnjih dneh zahteva večjo pozornost in natančno izpolnjevanje zahtev bolnišnične higiene. Poleg osebja in pacientov je to tudi dolžnost svojcev. Vodstvo bolnišnice ponovno poziva k doslednemu upoštevanju prepovedi obiskov in izpolnjevanju navodil osebja. Upravičene izjeme so možne v skladu s smernicami le po dogovoru z osebjem bolnišnice in v nobenem primeru  na željo pacienta ali svojcev.

Za zaščito pacientov in zagotovitev njihove varnosti v času hospitalizacije znova pozivamo vse svojce pacientov, ki se zdravijo v bolnišnici, da do spremembe režima obiskov dosledno upoštevajo prepoved obiskov v bolnišnici.