Naročanje na RTG slikanja v Splošni bolnišnici Murska Sobota

29.05.2017

Obveščamo vas, da se je za vsa RTG-slikanja v Splošni bolnišnici Murska Sobota potrebno predhodno naročiti. Pacienti se lahko naročijo:

• telefonsko (pon - pet, 8.00 - 12.00, 02/5123 574),
  • elektronsko (narocila.rtg@sb-ms, https://narocanje.ezdrav.si/),
  • osebno v pisarnah za sprejemanje naročil ali
  • z navadno pošto (Splošna bolnišnica Murska Sobota Rakičan, Ulica dr. Vrbnjaka 6, 9000 Murska Sobota).

Za naročanje je potrebno posredovati številko eNapotnice in številko zdravstvene kartice pacienta.

Strokovni direktor:
prim. asist. Daniel Grabar, dr. med., spec.