Nadaljna prepoved obiskov v Splošni bolnišnici Murska Sobota

07.01.2024

V Splošni bolnišnici Murska Sobota so zaradi povečanega števila covidnih bolnikov obiski še naprej prepovedani na vseh oddelkih, razen na Ginekološko porodniškem oddelku in Otroškem oddelku, kjer so obiski omejeni na eno zdravo osebo na dan. Obiski so prepovedani do nadaljnjega.

V pietetnih primerih so obiski dovoljeni na osnovi dogovora z lečečim zdravnikom.

Od 7. 12. 2023 je obvezna uporaba zaščitnih mask za zaposlene pri delu s pacienti na vseh deloviščih, prav tako je obvezna uporaba zaščitnih mask pri vseh obiskovalcih in pacientih v ambulantni dejavnosti.

Splošne informacije:
info at-no-spam sb-ms dot-no-spam si

Informacije o čakalnih dobah in naročanju:
narocila at-no-spam sb-ms dot-no-spam si

Izberite katere informacije vas zanimajo:*