POZIV K DOSLEDNEMU UPOŠTEVANJU NAVODIL GLEDE OBISKOV V SPLOŠNI BOLNIŠNICI MURSKA SOBOTA

21.07.2020

V Splošni bolnišnici Murska Sobota zaradi resne epidemiološke situacije v regiji ponovno pozivamo k doslednemu upoštevanju navodil glede prepovedi obiskov.

Prepoved velja za obiske vseh bolnikov, razen obiskov na ginekološko-porodniškem in otroškem oddelku ter obiske iz pietetnih razlogov, kjer so obiski omejeni na eno zdravo osebo na dan za največ 15 minut. Prepovedani so tudi poslovni obiski.

Naročila in informacije o zdravstvenem stanju hospitaliziranih pacientov so možne samo na javno objavljenih telefonskih številkah.

Vodstvo bolnišnice poziva vse k doslednemu upoštevanju navodil in prosi za razumevanje.