Aktualni dogodki

VABILO NA TEČAJ OSNOV ULTRAZVOKA

27.01.2015

Vabimo vas na tečaj osnov ultrazvoka, ki bo dne 27. in 28. februarja 2015. Vabilo (pdf).

NAJSRČNEJŠA MEDICINSKA SESTRA LETA 204

26.01.2015

Najsrčnejša medicinska sestra leta 2014 je postala Irena Nerad iz Splošne bolnišnice v Murski Soboti. Gospa Irena se je upokojila ravno s prvim januarjem letošnjega leta, zato je podeljeno priznanje zanjo še toliko bolj posebno. »Prijazna, strokovna, požrtvovalna, vedno nasmejana, rada skoči na pomoč,« so zapisali bralci in bralke, ki so glasovali zanjo. »Je zaklad znanja, ki ga z modrostjo prenaša na sodelavce, pomirjujoča in prijazna oseba do svojih pacientov in njihovih svojcev.« Več kot očitno so nanjo ponosni ne le pacienti, pač pa tudi sodelavci.

Vir: revija Zdravje

To je uspeh na  katerega smo v bolnišnici zelo ponosni. Leta 2009 je bila kot najsrčnejša babica izbrana Hedvika Koler, leta 2012 je bila izbrana najsrčnejša medicinska sestra v slovenskem prostoru Marija Kohek, dipl.m.s., certificirana managerka  kliničnih tveganj.   V letošnjem letu pa si je ta naziv prislužila Irena Nerad.

V imenu vodstva in zaposlenih v Splošni bolnišnici ji iskreno čestitamo in ji želimo vse dobro v zasluženem pokoju.

PREPOVED OBISKOV

14.01.2015

Zaradi pojava gripe so prepovedani obiski na vseh hospitalnih oddelkih  Splošne bolnišnice Murska Sobota.

Ukrep začne veljati danes in velja do preklica.

Vljudno prosimo za razumevanje.